כאשר אהבתי את עצמי (מחבר לא ידע)


כאשר אהבתי את עצמי באמת, הבנתי שתמיד בכל הזדמנות הייתי במקום הנכון, בשעה הנכונה ובדקה הנכונה ואז יכולתי להרפות. היום אני יודעת שיש לזה שם: "הערכה עצמית"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, יכולתי להבחין שהיגון והסבל הרגשי שלי הם רק אזהרות, שאני הולך נגד האמת הפנימית שלי. היום אני יודעת שקוראים לזה: "אותנטיות"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, הפסקתי להשתוקק לחיים אחרים והתחלתי לראות את כל המתרחש כתרומה לצמיחתי. היום אני יודעת שזה נקרא: "בגרות"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, התחלתי להבין כמה מעליב זה ללחוץ על מישהו לעשות את מה שאני מבקש, למרות שידעתי שזה לא הזמן או שאותו אדם עדיין לא מוכן, אפילו כאשר האדם הזה הוא אני. היום אני יודעת שקוראים לזה "כבוד"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, התחלתי להשתחרר מכל מה שאיננו בריא עבורי מאכלים, אנשים, מצבים וכל דבר שמשך אותי מטה. בהתחלה ליבי קרא לזה "גישה אגואיסטית", היום אני יודעת שזו "אהבה עצמית"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, חדלתי להתייסר על הזמן החופשי והפסקתי לעשות תכנונים גרנדיוזים, ממש נטשתי את ה"מגה" פרויקט של עתידי. היום אני עושה את מה שאני רואה לנכון, מה שאני אוהב, בקצב שלי. היום אני יודעת שקוראים לזה "פשטות"

כאשר אהבתי את עצמי באמת, הפסקתי לרצות להיות תמיד צודק וכך טעיתי הרבה פחות. היום גיליתי שלזה קוראים "צניעות"

כאשר אהבתי את עצמי באמת סרבתי להמשיך לחיות בעבר ולדאוג כל הזמן למה שיהיה בעתיד עכשיו אני חי את הרגע הזה כי כאן מתרחש הכל. היום אני חיה כל יום ויום ולזה קוראים "שלמות"

כאשר אהבתי את עצמי באמת הבחנתי שהחשיבה שלי יכולה לאמלל אותי ולאכזב אותי מאוד אבל כאשר אני מגייסת אותה לשירות לבי היא פוגשת פרטנר חשוב ואמיתי ולזה קוראים "לדעת לחיות"

מודעות פרסומת

3 מחשבות על “כאשר אהבתי את עצמי (מחבר לא ידע)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s